Muhasebe-SMMM-Yeni TTK-Yeni Borçlar Kanunu-AGİ-2012-Pratik Bilgiler-SGK-Bağ-Kur-Emekli Sandığı-Beyanname Rehberi-Transfer Fiyatlandırması-Özelgeler-Yönetmelikler-Sirküler-Soru-Cevap-SMMM Staj Rehberi-Ücretsiz SMMM Sınavları-Mali Takvim-Basel II-YMM-Ekonomi-Finans-Maliye-Güncel Bilgi Kaynağı

Tam Görünüm: SAYI SAYMAYI BİLİYORUM :)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Ben bu tartışmayı şimdi gördüm kusura bakmayın.Ama bende anlamadım burda ne demek istendiğini .Biri bana açıklasın.Hatta konuyu ilk başlatan lütfen açıklasın.

Eğer konu benin anladığım ( yanlış anlamışta olabilirim yanlış anlamışsam aşağıdaki yazdıklarımı unutun) üyenin azlığı yada foruma katılımın üye sayısının küçük bir oranı oluşu ise veya foruma girmeyen kullanmayan kişilerin kaydının silinmesi ise bu çok yanlış bişiy.Buraya kendi özgür iradesi ile giren bir kişiyi biz onun izni olmadan veya forum a girmiyor diye silemeyiz.
Forum adı üstünde foruma katılan o günkü konulardan bilgi sahibi olur bilgi dağarcığına bir bilgi daha ekler katılmayanın canı sağolsun.

genelde camilerde veya tv lerde okunan mevlüt ten ( veya kuran okumadan )sonra hoca bağışlama yapar derki okunan kuranın sevabını burada uzaktan yakında gelen cemaatin de ölmüşlerinin ruhuna der.
O an camide olan bu sevaptan yakınlarını istifade ettirir olamayan ın böle bir kazanımı olamaz.
Forumda buna benzer konuları takip eden katılan bişeyler kazanır.sadece üye olup girmeyen bundan nasiplenemez.
Açıklamalar bu forumla ilgili değildir .Sakın yalnış anlamayın Sn .hust
Ben demek istenileni size msn den açıklayacağım ...
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler