Muhasebe-SMMM-Yeni TTK-Yeni Borçlar Kanunu-AGİ-2012-Pratik Bilgiler-SGK-Bağ-Kur-Emekli Sandığı-Beyanname Rehberi-Transfer Fiyatlandırması-Özelgeler-Yönetmelikler-Sirküler-Soru-Cevap-SMMM Staj Rehberi-Ücretsiz SMMM Sınavları-Mali Takvim-Basel II-YMM-Ekonomi-Finans-Maliye-Güncel Bilgi Kaynağı

Tam Görünüm: Paha Biçilmez Şeyler
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Gözlerimizi başkalarının elinde olana dikmişken, elimizde olduğu halde kıymetini bilmediğimiz şeylere dair,
kısa ama hoş bir deneme...

Allah'a neden zengin olmadığımı sordum. Bana, bin kralın servetine sahip olan ama onu paylaşacak kimsesi olmayan yalnız bir adam gösterdi.

Neden yakışıklı olmadığımı sordum. Bana, herkesten daha yakışıklı olan ama kendini beğenmişliğiyle çirkinleşmiş birini gösterdi.
Neden yaşlanmama izin verdiğini sordum. Bana, bir trafik kazasında yaralanıp yerde yatan 16 yaşındaki genci gösterdi.
Neden daha büyük bir evim olmadığını sordum. Bana, küçücük kulübelerinden çıkarılıp sokağa atılmış altı kişilik bir aileyi gösterdi.
Neden çalışmam gerektiğini sordum. Bana, okumayı hiç öğrenemediği için iş bulamayan bir adam gösterdi.
Neden çok meşhur biri olmadığımı sordum. Bana, eğlence ve paranın bittiği dakikada ortadan kaybolan bin arkadaşlıkla dolu bir sosyal yaşamı gösterdi.
Neden daha zeki olmadığımı sordum. Bana, doğuştan deha olup, bilgisini hastalıklı bir şekilde kullanan, ve ömrünün geri kalan kısmını hapiste geçiren birini gösterdi
Neden bu kadar fedakarlık etmem gerektiğini sordum. Bana, sevgili Peygamberinin (s.a.s) yaptığı fedakârlıkları gösterdi.
Ve işte o zaman, sahip olduklarımın, bana verilenlerin kıymetini anladım. Hepsinin de, paha biçilmez derecede kıymetli olduklarını...
Kesinlikle Doğruu
Harika bir Paylaşım Yüreğine sağlık
Teşekkür ederim..
çok güzel bir yazı
Referans Adresler