Muhasebe-SMMM-Yeni TTK-Yeni Borçlar Kanunu-AGİ-2012-Pratik Bilgiler-SGK-Bağ-Kur-Emekli Sandığı-Beyanname Rehberi-Transfer Fiyatlandırması-Özelgeler-Yönetmelikler-Sirküler-Soru-Cevap-SMMM Staj Rehberi-Ücretsiz SMMM Sınavları-Mali Takvim-Basel II-YMM-Ekonomi-Finans-Maliye-Güncel Bilgi Kaynağı

Tam Görünüm: BOŞANMA SEBEBİ / PPS DEN ALINTI
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sevgili eski eşime,
7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim.
Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı.
Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu. Geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de senin en sevdiğin yemeği pişirdiğimin farkına bile varmadın, hatta senin için kendime yeni aldığım geceliği bile giydiğimi fark etmedin. Ama sen ne yaptın? Eve geldin, iki dakika içinde yemeği mideye indirdin, televizyonda maç seyrettin ve gidip yattın.
Artık ne bana beni sevdiğini söylüyorsun ne de bana dokunuyorsun, hiç ama hiçbir şey yapmıyorsun.
Sen ya beni aldatıyorsun ya da beni artık eskisi gibi sevmiyorsun.
İşte bu yüzden artık seni TERK EDİYORUM.
NOT:
Lütfen beni aramaya kalkma, ARKADAŞIN CARL ile beraberim ve sana hayatında mutluluklar dilerim.! ! ! !

Sevgili eski Karıma,
İnan yazdığın bu mektuptan başka, hiç ama hiçbir şey beni bu kadar sevindirmezdi.
Evet, doğru, 7 yıldır evliydik, ama iyi bir eş olmak dışında, bana her şeyi yaptın.
Tamam, çok fazla Spor programları seyrediyordum, çünkü senin dırdırlarını ancak bu şekilde biraz olsun duymamazlık tan geliyordum, ama bazen bu bile fayda etmiyordu.
Tabi ki geçen hafta saçlarını neredeyse tamamen kestirip tam bir erkeğe benzediğinin farkına varmıştım! Tam, aynen Erkeğe benzemişsin diyecektim ki, aklıma annemin bir sözü geldi;

EĞER AĞZINI GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEMEK İÇİN AÇMIYACAKSAN, HİÇ AÇMA...

Senin en sevdiğin yemeği yaptım derken galiba sen beni arkadaşım Carl ile karıştırmıştın, çünkü o yaptığın yemek benim hiç sevmediğim, fakat Carl'ın çok sevdiği bir yemekti! !
Ben yatmaya giderken yeni ve çok seksi bir gecelik giymiştin tamam, ama üzerinde hala Etiketi duruyordu ve belki bu bir tesadüftür; geceliğin fiyatı 49.99 £ du ve o gün arkadaşım Carl benden tam 50 £ borç almıştı? ? ? ?
Ama biliyor musun bütün bunlara rağmen ben seni hep sevmiştim, ve her şeyin bir gün güzel olacağını, değişeceğini ve mutlu olacağımızı umuyordum..

İşten ayrılmamın sebebine gelince, o gün Loto da tam 10 Milyon Euro kazandığımı öğrenmiştim, hemen Patrona çıkıp istifamı verdim ve ikimiz için Jamaika ya iki bilet aldım, ama eve geldiğimde , sen bir mektup bırakıp gitmiştin..

Belki de bu olayların böyle gelişmesinin bir sebebi vardı ve böyle olması gerekiyordu.
Dilerim seçtiğin ve her zaman hayalini kurduğun yeni hayatında mutlu olursun..

Avukatımın dediğine göre bıraktığın bu mektuptan sonra, benden bir kuruş bile
Nafaka talep etmeye hakkın yokmuş! ! !
Nerdeysen orda kal! ! !
Şimdi çok zengin ve KUŞLAR KADAR HÜR OLAN ESKİ KOCAN.....!!!

NOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama adı Carl olan arkadaşımın adı, bir zamanlar Carla idi...

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig Grin:PNOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama adı Carl olan arkadaşımın adı, bir zamanlar Carla idi...

:SÜPERBig Grin
Referans Adresler