Muhasebe-SMMM-Yeni TTK-Yeni Borçlar Kanunu-AGİ-2012-Pratik Bilgiler-SGK-Bağ-Kur-Emekli Sandığı-Beyanname Rehberi-Transfer Fiyatlandırması-Özelgeler-Yönetmelikler-Sirküler-Soru-Cevap-SMMM Staj Rehberi-Ücretsiz SMMM Sınavları-Mali Takvim-Basel II-YMM-Ekonomi-Finans-Maliye-Güncel Bilgi Kaynağı

Tam Görünüm: ÇORAP
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Türkiye’nin sayılı zenginlerinden biri, ölmeden evvel oğluna, beni mezara çoraplarımla gömün, diye vasiyet etmiş ve bir de mektup vermiş. Bu mektubu ben öldükten sonra ilk başın sıkıştığında açarsın demiş.

Gün gelmiş, zengin ölmüş. Vasiyeti gereği, adamı mezara çoraplarıyla gömmek istemiş, oğlu. Fakat cenaze namazını kıldıran hoca kabul etmemiş, ille de çoraplar çıkacak demiş. Başka imam getirmişler o da kabul etmemiş dinimize ters diyerek. Başka hoca getirmişler, tabi o da kabul etmemiş. Ve zengin adamı çoraplarıyla gömülmesine razı olacak imam bulamamışlar. Zengin adamın oğlu düşünüyor taşınıyor bir çözüm bulamıyor. Ve birden babasının ilk başın sıkıştığında aç dediği mektup geliyor aklına. Mektupta şöyle diyor:

Gördün mü oğlum!!!

Ben Türkiye'nin en zengini olmama rağmen, mezara bir çorap dahi götüremedim
Bu sayede Vehbi Koç'e tekrardan Allah rahmet eylesin ...
Referans Adresler