Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)

Vergi.com.tr açıldı.
Konuyu Açan Kişi: hust59®
Cevap Sayısı: 0
Görüntülenme Sayısı: 406

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vergi.com.tr açıldı.
Yazar Mesaj
hust59®
İmtiyaz Sahibi
*******
Mesajlar: 5,629
Tarih: Jul 2007
Üye no: 4
Nerden: İstanbul / Bolu
Rep Puanı: 26
Mesaj: #1
Vergi.com.tr açıldı.
Vergi.com.tr açıldı.

Sitede vergiyle ilgili tüm soruların cevapları yer alacak...

Vergi mevzuatı ve Ticaret Kanunu hakkında herkesin soru sorabileceği ve ücretsiz olarak cevabını alabileceği “vergi.com.tr” adı altında bir internet sitesi kuruldu.

“Vergi.com.tr” internet sitesi, vergi mevzuatı ve Türk Ticaret Kanunu ile ilgili soruları tamamen ücretsiz olarak cevaplanacak ve herkese açık olacak.

Sorulara verilecek cevapları herkes siteden takip edebilecek ve bu sayede bilgi bankası da oluşmuş olacak. Siteye üye olanlar, sorularına verilen cevaplar aynı anda e-mail adresine de geleceğinden buradan da takip edebilecekler.

”Vergi.com.tr” sitesinde sorulan sorulara, site uzmanlarının yansıra Maliye Bakanlığı ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda çalışmış alanında uzmanlaşmış kişiler, akademisyenler ve meslek mensupları tarafından da cevap verme imkânı bulunuyor.

Sitede diğer kullanıcılar da cevap verebilecek.

Kullanıcılar, kendi kişisel ve/veya kurumsal tanıtım sayfalarını da site üzerinde oluşturup diğer kullanıcılar tarafından tanınmayı sağlayabilecekler. Bir nevi meslek mensuplarının Facebook'u olarak da hizmet verecek.

Site tüm meslek mensuplarının kendi bilgilerini aktaracağı ve aynı zamanda kendini tanıtacağı ortak platform olacak.

Site,Urfada, Samsunda,Mersinde... ülkenin her şehrinde o an cevaba ihtiyacı olan meslek mensubunun elinin altındaki hem danışman hem de soru cevap kütüphanesi olarak hizmet verecek.

“Vergi.com.tr” projesi ile çağdaş ve etkin bir bilgilendirme aracı, halkın basit kullanımına sunularak, bu sitesinin küresel boyutta, katılımcı ve üretken bir kuruluş haline gelmesi amaçlandı.

Hüseyin ÜST
S.M.M.M.
16-11-2012 05:43 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla Forum'a Git: