Muhasebe-SMMM-Yeni TTK-Yeni Borçlar Kanunu-AGİ-2012-Pratik Bilgiler-SGK-Bağ-Kur-Emekli Sandığı-Beyanname Rehberi-Transfer Fiyatlandırması-Özelgeler-Yönetmelikler-Sirküler-Soru-Cevap-SMMM Staj Rehberi-Ücretsiz SMMM Sınavları-Mali Takvim-Basel II-YMM-Ekonomi-Finans-Maliye-Güncel Bilgi Kaynağı
Önemli Kamu kurumlarında Meslektaşların yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Muhasebe-SMMM-Yeni TTK-Yeni Borçlar Kanunu-AGİ-2012-Pratik Bilgiler-SGK-Bağ-Kur-Emekli Sandığı-Beyanname Rehberi-Transfer Fiyatlandırması-Özelgeler-Yönetmelikler-Sirküler-Soru-Cevap-SMMM Staj Rehberi-Ücretsiz SMMM Sınavları-Mali Takvim-Basel II-YMM-Ekonomi-Finans-Maliye-Güncel Bilgi Kaynağı (http://huseyinust.com)
+-- Forum: Mesleki Kariyer Bölümü (/forum-mesleki-kariyer-bolumu)
+--- Forum: 3568 Sayili Kanun ve kararlar (/forum-3568-sayili-kanun-ve-kararlar)
+--- Konu: Önemli Kamu kurumlarında Meslektaşların yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları (/konu-onemli-kamu-kurumlarinda-meslektaslarin-yasadiklari-zorluk-ve-uygulama-farkliliklari.html)

Önemli Kamu kurumlarında Meslektaşların yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları - ParaderevoLT - 11-06-2012 09:13 AM

kamu kurumlarında meslek mensuplarının yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları konusunda birçok meslek mensubunun
görüşlerini ve bu konudaki çözüm önerilerinizi paylaşmanızı rica edıyorum ?

RE: Önemli Kamu kurumlarında Meslektaşların yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları - Mavilim - 11-06-2012 01:30 PM

Ben dışarı işlerini takip etmiyorum ama genelde yaşanan herhalde en çok problem kamu personelinin

keyfinin gelmesini bekleme...Birde onların bilgisayar sisteminin yavaşlamasından dolayı olan problemlerde

karşılaşıyoruz

RE: Önemli Kamu kurumlarında Meslektaşların yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları - DEMET R. - 11-06-2012 01:32 PM

otomasyon problemi her kuruma bilgi vermek ticaret odasından şirketi tasfiyesini başlatıyorsun

ayını evrakları al vergi dairesine bildir

RE: Önemli Kamu kurumlarında Meslektaşların yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları - MorveMor - 11-06-2012 01:36 PM

sıra problemi var numaratör konulması iyi olur diye düşünüyorum

RE: Önemli Kamu kurumlarında Meslektaşların yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları - MorveMor - 11-06-2012 01:38 PM

birde şu muhasebecilerin her mükellef için ayrı ayı şifre almasını saçma buluyorum

sözleşmesi bulunduğun müşterilerin her türlü bilgisine bakabilmesi gerektiğini düşünüyorum

RE: Önemli Kamu kurumlarında Meslektaşların yaşadıkları zorluk ve uygulama farklılıkları - ParaderevoLT - 11-06-2012 02:43 PM

(11-06-2012 01:36 PM)MorveMor Yazılan:  sıra problemi var numaratör konulması iyi olur diye düşünüyorum

gebzedekı vergı daırelerıne konulmus ancakhıc bır ıse yaramıyor SmileSmile